Ocelové balkonové zábradlí

Výroba nového zábradlí

Pro balkony a lodžie panelových domů nabízíme širokou škálu variant zábradlí. Atypická výroba zábradlí dle návrhu architekta. Sériová i kusová výroba ocelových zábradlí pro opravené i nové bytové domy. Možnost různých materiálových kombinací výplní zábradlí. Kvalitní povrchová úprava ocelových zábradlí.

Výměna zábradlí

Pro balkony a lodžie panelových domů nabízíme širokou škálu variant zábradlí. Výměna starého zábradlí za nové ve stejném provedení. Výměna již zkorodovaných stavajících zábradlí. Široké možnosti návrhu řešení zábradlí. Možnost různých materiálových kombinací výplní zábradlí. Kvalitní povrchová úprava ocelových zábradlí.

Nabízené výplně zábradlí

Trapézový plech

Povrch je lesklý oboustranně žárově pozinkovaný plech, na pohledové straně s lakem na polyesterové bázi o tloušťce 25 μm, na rubové straně pak s šedým ochranným lakem 7 μ. Povrch je vysoce kvalitní s vyšší odolností proti korozi, zlepšenou barevnou stálostí a vynikající ohebností. Životnost plechu je minimálně 40 let.

Hladká výplň

Pokud dáváte přednost hladkému designu, pak si můžete zvolit hladký plech s polyesterovým povrchem nebo sendvičový hliníkový plech NEOBOND®.

Bezpečnostní sklo vrstvené Connex®

Bezpečnostní sklo vrstvené Connex® je vynikajícím konstrukčním prvkem pro bezpečnostní zasklívání. Vrstvené sklo se vyrábí plošným spojením dvou či více vrstev čirého, barevného nebo reflexního skla float s jednou či více vrstvami polyvinylbutyralové fólie čiré, barevné, transparentní nebo neprůhledné, která se vyznačuje zvlášť vysokou pevností, adhezí a elasticitou. Dojde-li k rozbití skla, ulpí střepy na fólii, čímž se sníží nebo úplně vyloučí zranění osob.
Velkou výhodou skla Connex® je nejen výborný tok světla, ale především jeho schopnost převzít na sebe jemný nádech odstínu barvy fasády. Tyto vlastnosti jsou nejvíce viditelné v mléčném provedení. Dále se sklo Connex® vyrábí v provedení čirém a bronzovém.

Tahokov

Tahokov je materiál s výřezy po celé své ploše na tabuli či svitku plechu. Existuje min 5 druhů prořezu tzv. „oka“, která natahováním materiálu vytváří svůj jedinečný vzhled a tvar, aniž by docházelo ke ztrátě pevnosti. Oka tedy nevznikají splétáním či svařováním, jak se na první pohled může zdát.

Děrovaný plech

Existuje několik typů děrování, a to kruhové, čtvercové, oválné, ozdobné, prohloubené a speciální.
Sdílejte:
Facebooktwittergoogle_plus

Share This