Výrobce ocelových balkonů a lodžií

Jsme výrobci ocelových balkonů a lodžií již 20 let.

Naše firma PEKSTRA spol. s r.o. Třeboň se dlouhodobě specializuje na poradenství, dodávku a servis spojený s výrobou a instalací závěsných ocelových balkonů a samonosných ocelových lodžií v bytových domech.

Během svého dvacetiletého působení na českém, slovenském i evropském trhu firma neustále zkvalitňuje a rozšiřuje své technické a výrobní zázemí, včetně zvyšování odborné způsobilosti vedoucích pracovníků a techniků. Díky tomu splňují balkony a lodžie požadavky a nejpřísnější kritéria dnešního moderního trhu. Kvalitu produktů potvrzují a deklarují certifikáty kvality výroby, jedinečnost technických a výrobních postupů potvrzuje mimo jiné i Osvědčení o zápisu průmyslového vzoru.

Základní prioritou je vždy individuální přístup k zákazníkovi, k jeho potřebám a požadavkům. Samozřejmostí je nejen kompletní technické, ale i designérské poradenství. Tým odborníků firmy PEKSTRA zajistí zaměření budovy, cenovou nabídku, vypracování technické dokumentace, výrobu, demontáž původních balkonů a finální montáž nových PEKSTRA balkonů a lodžií, ocelových zábradlí a různých doplňků podle přání a výběru zákazníka. Ve prospěch kvality produktů hovoří nejen tisíce spokojených uživatelů balkonů PEKSTRA, ale i spokojenost bytových družstev a společenství vlastníků s firmou PEKSTRA Třeboň spol. s r.o.

 

Napsali o nás

Odborný časopis Bytová družstva SVJ správa domů

Na základě našich realizací a dlouhodobého působení na trhu s námi vyšel rozhovor v odborném časopise Bytová družstva SVJ správa domů č. 2/2014. Článek si můžete přečíst zde.

MEZINÁRODNÍ ODBORNÁ KONFERENCE KOBD 2013

Na podzim 2013 jsme se zúčastnili VII. ročníku MEZINÁRODNÍ ODBORNÉ KONFERENCE KOBD 2013, Grand hotel Permon Podbanské, nejenom jako pozorovatelé, ale měli jsme zde přednášku na téma Ocelové balkony při realizacích KOBD. Ve sborníku jsou o naší firmě podrobnější informace, můžete se na článek podívat zde.
Sdílejte:
Facebooktwittergoogle_plus

Share This