Railing

Manufacturing new railing

For installing balconies and loggias on panel houses we offer a broad range of railings. Customized, atypical types of railing can be made after an architect’s design, too. Series production or made-to-order manufacture of steel railing for renovated as well as new apartment houses. Choice of optional combinations of materials for paneling. High-quality surface finish of steel railings.

Railing replacement

We offer a broad range of railing variants for balconies and loggias on panel houses, such as replacement of old or corroded railing with a new one of the same type. A broad range of railing solutions. A variety of material combination. High-quality surface finish of steel railing.

Nabízené výplně zábradlí

Trapézový plech

Povrch je lesklý oboustranně žárově pozinkovaný plech, na pohledové straně s lakem na polyesterové bázi o tloušťce 25 μm, na rubové straně pak s šedým ochranným lakem 7 μ. Povrch je vysoce kvalitní s vyšší odolností proti korozi, zlepšenou barevnou stálostí a vynikající ohebností. Životnost plechu je minimálně 40 let.

Hladká výplň

Pokud dáváte přednost hladkému designu, pak si můžete zvolit hladký plech s polyesterovým povrchem nebo sendvičový hliníkový plech NEOBOND®.

Bezpečnostní sklo vrstvené Connex®

Bezpečnostní sklo vrstvené Connex® je vynikajícím konstrukčním prvkem pro bezpečnostní zasklívání. Vrstvené sklo se vyrábí plošným spojením dvou či více vrstev čirého, barevného nebo reflexního skla float s jednou či více vrstvami polyvinylbutyralové fólie čiré, barevné, transparentní nebo neprůhledné, která se vyznačuje zvlášť vysokou pevností, adhezí a elasticitou. Dojde-li k rozbití skla, ulpí střepy na fólii, čímž se sníží nebo úplně vyloučí zranění osob.
Velkou výhodou skla Connex® je nejen výborný tok světla, ale především jeho schopnost převzít na sebe jemný nádech odstínu barvy fasády. Tyto vlastnosti jsou nejvíce viditelné v mléčném provedení. Dále se sklo Connex® vyrábí v provedení čirém a bronzovém.

Tahokov

Tahokov je materiál s výřezy po celé své ploše na tabuli či svitku plechu. Existuje min 5 druhů prořezu tzv. „oka“, která natahováním materiálu vytváří svůj jedinečný vzhled a tvar, aniž by docházelo ke ztrátě pevnosti. Oka tedy nevznikají splétáním či svařováním, jak se na první pohled může zdát.

Děrovaný plech

Existuje několik typů děrování, a to kruhové, čtvercové, oválné, ozdobné, prohloubené a speciální.
Sdílejte:
Facebooktwittergoogle_plus

Share This